O nás

Víta Vás VedasArt.sk – miesto, kde sa z obyčajných momentov stávajú nezabudnuteľné spomienky. Sme manželský pár, Veronika a Rastislav a naše spoločné dobrodružstvo začalo pred dvoma rokmi. Naša vášeň pre tvorenie krásy má hlbšie korene.

Veronika, s úsmevom, ktorý osvetľuje každý kút našej dielne, je studnicou jedinečných nápadov, na tvorbu a realizáciu našich výrobkov, ktoré rozžiaria každý domov.

Rastislav, s precíznym okom pre detail a nekonečnou trpezlivosťou, sa stará o všetko technické a logistické. S láskou k precíznosti a kvalite sa uistí, že každý výrobok, ktorý opúšťa našu dielňu, je dokonalý.

Naše cesty sa spojili nie len v živote, ale aj v snahe priniesť krásu do domovov našich zákazníkov. Každá drevená ozdoba či dekorácia je výsledkom našej lásky, vášne a oddanosti. Venujeme čas pochopeniu Vašich predstáv a snov, aby sme vytvorili niečo, čo nielen zdobí vaše priestory, ale tiež odráža Vašu osobnosť.

Veríme, že krása a pohoda by mali byť súčasťou každého domova. Preto sa snažíme, aby naše výrobky boli nielen estetické, ale aj funkčné a trvácne. Sme hrdí na to, že každý kúsok je ručne vyrobený s láskou a starostlivosťou.

Naša ponuka zahŕňa nielen tradičné drevené výrobky, ale aj rôzne dekorácie a sviečky, ktoré dokážu spraviť z každej miestnosti útulné miesto plné tepla a pohody.

Vo VedasArt.sk nie sme len predajcami, sme tvorcami spomienok. Či už hľadáte dokonalý doplnok do vášho domova alebo jedinečný darček pre milovanú osobu, sme tu, aby sme vám pomohli zrealizovať vaše predstavy.

 

Pridajte sa k našej rodine spokojných zákazníkov a nechajte svoj domov rozžiariť našimi drevenými výrobkami, sviečkami a dekoráciami. Tešíme sa na vašu návštevu v e-shope VedasArt.sk, kde každý deň píšeme nový príbeh krásy a tepla.

 

S láskou,

Veronika a Rastislav.